Kam do Spojených Arabských Emirátů?


Za krásami přírody rozhodně do Spojených Arabských Emirátů nejezděte. Naleznete zde samozřejmě i přírodní památky o kterých jsme se zmínili již v sekci příroda, ale pokud chcete za přírodou jeďte raději na Nový Zéland nebo levněji do okolních evropských zemí. Spojené Arabské Emiráty jsou zemí písku a skal.

Pokud už chcete za zelení jeďte do emirátu Ras-al-Khaiman, zde je nejvíce zeleno!

Podobně to platí o památkách. Pokud hledáte historii, vydejte se raději do Egypta, kde je jich daleko více. Spojené Arabské Emiráty jsou zemí pokroku. Pokud už chcete poznat historii Spojených Arabských Emirátů, vydejte se do emirátu Umm al-Qaiwain.

Pokud máte rádi potápění jeďte do Emirátu Fujairah
Tento Emirát je nejdále od proslulé Dubai, ale to rozhodně nevadí milovníkům potápění, kteří zde mají možnost se potápět v Indickém oceánu, který oplívá životem.

Spojené Arabské Emiráty, ale nabízejí moře luxusu, krásné pláže, nádherně čisté moře(ale teplé), skvělé nakupování a bezstarostný odpočinek. Více jsme psali v části pro do Spojených Arabských Emirátů.

Pokud cestujete sami bez cestovní kanceláře a hledáte levné ubytování, platí jedna rada, čím dále od středu města tím levněji. Toto pravidlo platí nejvíce v Dubai, kdy na okraji města se můžete ubytovat již za jednu setinu ceny v centru! Nejlevnější Emirát na ubytování je Ras-Al-Khaiman, které má i dobrou polohu na výlety. Např. do Dubai je to pouze 60 minut po dálnici.
Samozřejmě do Dubaie!

Dubai je sama o sobě natolik zajimavá, že jsme o ni připravili samostatnou stránku.

Vyrobil Webdevel.